نماد اعتماد الکترونیکی
سايت نشر بينش نو دارای نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد. دریافت این نماد نشان دهنده ثبت اطلاعات مالک وب سایت و دریافت ضمانت های لازم از مراجع ذیصلاح در سامانه این مرکز بوده و آدرس و شماره تلفن و همچنین نشانی پست الکترونیک نشر بينش نو در دوره های سه ماهه کنترل و راستی آزمائی میگردد.

پرداخت امن و قابل پیگیری
در سايت نشر بينش نو جهت پرداخت آنلاین از درگاه امن بانک پاسارگاد استفاده شده است تا مشتریان و کاربران گرامی با خیالی آسوده اقدام به پرداخت خریدهای خود بصورت آنلاین نمایند و از شرکت ها و وب سایت های ثالث جهت انجام تراکنش بانکی استفاده نگردیده و صفحات پرداخت مستقیماً به درگاه اینترنتی این بانک در سامانه شاپرک متصل میگردند. لازم به ذکر است که در این صفحات نام پذیرنده فروشگاه نشر بينش نو ذکر گردیده و همچنین آدرس صفحات آنان نیز با https آغاز میگردد.

همچنین آدرس سايت نشر بينش نو و همچنین شماره تماس و پست الکترونیک این فروشگاه نیز در صفحات مختلف و همچنین در برگه تماس باما درج گردیده تا کاربران و مشتریان گرامی به راحتی با این فروشگاه در ارتباط باشند.

تمامی این موارد جهت جلب نظر اعتماد شما عزیزان و داشتن تجربه ای شیرین از یک خرید آگاهانه مهیا گردیده اند و امیدواریم در این مسیر موفق بوده باشیم.

در پایان از حسن توجه شما عزیزان و اعتماد شما سپاسگذاریم.

با تشکر – مدیریت سايت نشر بينش نو