کتابي كه خریدارم هنوز به دستم نرسیده

تمامي سفارشات ثبت شده، روز بعد از ثبت سفارش تحويل اداره پست ميشه و كد مرسوله هم همراه با لينك پيگيري از سامانه اداره پست به نشاني https://tracking.post.ir/ براتون پيامك ميشه و بين ۳ تا ۵ روز كاري هم كتابتون به دستتون ميرسه. اگر طي اين مدت كتاب به دستتون نرسيد حتما با پشتيباني سايت انتشارات بينش نو به شماره تماس ۰۲۱۲۲۸۹۰۸۱۷ تماس بگيريد تا پيگيري كنيم.

از سایت بينش نو کتابی را خریده‌اید که ناقص است یا اینکه صفحات سفید دارد

تمام كتاب‌ها درصورتي كه مشكل صحافي و يا خرابي و غيره داشته باشند ضمانت تعويض دارند و شما مي تونيد حداكثر تا يك هفته بعد از تحويل با پشتيباني سايت بينش نو (۰۲۱۲۲۸۹۰۸۱۷) تماس بگيريد تا اقدامات لازم براي تعويض صورت بگيره. لازم به توضيح هست كه تمامي مراحل به صورت رايگان و بر عهده انتشارات بينش نو مي باشد.

کتاب‌های نشر بينش نو در شهر شما پیدا نمیشه

معمولا تمامي كتاب فروشيهاي معتبر و شهركتابها، كتابهاي نشر بينش نو را دارند اما اگر به هر دليلي كتاب مورد نظرتون رو در شهر خودتون پيدا نكرديد از سايت بينش نو به نشانی www.binesh-no.com مي تونيد با اطمينان سفارش بدين و در اسرع وقت تحويل بگيريد.

چطور می تونم کتابم رو در انتشارات بینش نو چاپ کنم؟

برای همکاری با انتشارات بینش نو و چاپ کتاب، لطفا بخش همکاری با ما رو مطالعه کنید و از همان طریق درخواستتون رو ثبت کنید. تمام توضیحات در همون بخش خدمتتون ارائه شده.

نحوه‌ی ارسال کتاب‌های نشر بينش نو به داخل یا خارج از کشور به چه صورته؟

ارسال کتاب به داخل کشور از طریق پست پیشتاز انجام میشه و حدود ۳ تا ۵ روز کاری زمان می بره تا به دستتون برسه. در تهران گزینه پیک هم داریم که یک روز بعد از ثبت سفارش بین ساعت ۹ تا ۱۲ صبح به دستتون میرسه. متاسفانه در حال حاضر گزینه ارسال کتاب به خارج از کشور نداریم.